Zapraszamy na kurs samoobrony w studiu tańca Max Dance w Białymstoku !!!

 

  • 13.05.2017 w godz 10:00-13:00
  • 27.05.2017 w godz 10:00-13:00
     


Zajęcia poprowadzi Dariusz Zalewski

Tamatyka kursu oparta na : " Systemie Treningowym Trenera Samoobrony Dariusza Zalewskiego ":

Temat nr I : Trening sprawności i uderzeń.
Pady, przewroty i obalenia są wykonane bezpośrednio na podłożu na jakim się ćwiczy, bez uszczerbku na zdrowiu. Realna walka to również realne podłoże bez mat.

Temat nr II : Techniki nożne.
Uderzenia nożne stosuje się do znokautowania przeciwnika i uszkodzenia stawów, kopnięcia-nadepnięcia. Większość kopnięć jest poniżej pasa wymagających mniej czasu, energii i rozciągnięcia, dlatego też mogą ćwiczyć osoby w każdym wieku bez „siłowego” rozciągania.

Temat nr III : Techniki ręczne.
Główna zasada to uderzaj miękką powierzchnią (np. otwartą dłonią) w twarde części ciała, a twardą powierzchnią (pięść, łokieć) w miękkie części ciała. Uderzenia „krótkie” stosuję się do znokautowania i szokowania przeciwnika, a „wydłużone” do obalania i wytrącenia przeciwnika z równowagi. Uderza się pod różnymi kątami.

Temat nr IV : uniki, pozbawienie równowagi.
Stosuję się pozwalając przeciwnikowi na kontynuowanie ataku wzdłuż zamierzonej trajektorii z jednoczesnym przejęciem jego siły. Ręce trzymane są blisko ciała by nie tworzyć tzw. „pustej” przestrzeni i móc kontrolować napastnika. Podcięcia stosuję się „wchodząc” w ruch przeciwnika. 

Temat nr V : Broń.
Obrona przed atakiem nożem, przejmowanie broni krótkiej od napastnika, ćwiczenia z krótkim kijem zwanym tambo zarówno ataku jak i obrony .

Temat nr VI : Ćwiczenia grupowe.
Mające na celu przewidywanie zachowań agresywnych grupy napastników. Wchodzenie w grupę wykorzystując techniki uderzeń otwartą dłonią i techniki przyjmowania uderzeń na korpus z wydechem i napięciem mięśni ( lekki kontakt w trakcie uderzania)

 

Opłata 20zł/os./3h

Obowiązują wcześniejsze zapisy:
- osobiście w siedzibie studia - Aleja Piłsudskiego 8/1 I piętro
- telefonicznie pod numerem 500 204 400
- e-mailowo biuro@maxdance.pl

Studio tańca Max Dance
Aleja Piłsudskiego 8/1
I piętro
Tel: 500 204 400 / 85 676 18 12
biuro@maxdance.pl

www.maxdance.pl