Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
16:00 - 17:00Gimnastyka 50 +początkującyMonika ŁazarczykSTART 07.09.2020
17:00 - 18:30JazzśredniozaawansowanyAnna DrelichowskaSTART 07.09.2020
17:30 - 18:30Dancehall początkującyKamila KondraciukSTART 07.09.2020
18:30 - 19:30Burleska początkującyAnna DrelichowskaSTART 07.09.2020
18:30 - 20:30Dancehall (2h)średniozaawansowanyKamila KondraciukSTART 07.09.2020
19:30 - 21:30Jazz 18+zaawansowany Anna DrelichowskaSTART 07.09.2020
20:30 - 22:00Stretching - sznurki i szpagatypoczątkującyKamila KondraciukSTART 07.09.2020
Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
16:45 - 17:30Taneczny mix 4-5 latkipoczątkujący - zapisy trwająMariusz KobylińskiSTART 22.09.2020
17:30 - 18:30Kurs tańca towarzyskiego i użytkowego dla singlipoczątkującyMariusz KobylińskiSTART 13.10.2020
17:30 - 18:30PilatespoczątkującyAnna DrelichowskaSTART 08.09.2020
18:30 - 19:30StretchingpoczątkującyAnna DrelichowskaSTART 08.09.2020
18:30 - 19:30Kurs tańca towarzyskiego i użytkowego w parachśredniozaawansowanyMariusz KobylińskiSTART 01.09.2020
19:30 - 20:30Zumba®średniozaawansowanyPatrycja CholewaSTART 01.09.2020
19:30 - 21:30Broadway Jazzzaawansowany - zapisy trwająAnna DrelichowskaSTART 06.10.2020
20:30 - 21:30Zumba® początkującyPatrycja CholewaSTART 08.09.2020
Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
16:30 - 17:15Hip - hop 5-6 latpoczątkującyGabriela PiećkoSTART 16.09.2020
17:15 - 18:00Hip - hop 11-14 latpoczątkujący - zapisy trwająGabriela Piećkogrupa w trakcie tworzenia
17:30 - 18:30TwerkpoczątkującyKamila KondraciukSTART 09.09.2020
18:30 - 19:30Latino solopoczątkującyMariusz KobylińskiSTART 09.09.2020
18:30 - 19:30Sexy Dancepoczątkujący Kamila KondraciukSTART 09.09.2020
19:30 - 20:30Twerkzaawansowany Kamila KondraciukSTART 02.09.2020
19:30 - 20:30Discofox 2 na 1 (w parach)początkującyMariusz KobylińskiSTART 07.10.2020
20:30 - 22:00Stretching - sznurki i szpagatypoczątkującyKamila KondraciukSTART 09.09.2020
Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
16:00 - 17:00Gimnastyka 50 +początkującyMonika ŁazarczykSTART 03.09.2020
16:45 - 17:30Taneczny mix 6-8 latśredniozaawansowanyMariusz KobylińskiSTART 03.09.2020
17:30 - 18:30Kurs tańca towarzyskiego i użytkowego dla singliśredniozaawansowanyMariusz KobylińskiSTART 03.09.2020
17:30 - 18:30Taniec irlandzkipoczątkujący - zapisy trwająAnna Abramowicz-Brackogrupa w trakcie tworzenia
18:30 - 19:30Salsa & Merengue & Bachata (solo)początkującyMagdalena BalcerzakSTART 10.09.2020
18:30 - 19:30Kurs tańca towarzyskiego i użytkowego w parachpoczątkującyMariusz KobylińskiSTART 03.09.2020
19:30 - 20:30Zumba® średniozaawansowanyPatrycja CholewaSTART 03.09.2020
19:30 - 20:30Taniec brzuchazaawansowany Magdalena BalcerzakSTART 03.09.2020
20:30 - 21:30Zumba® początkującyPatrycja CholewaSTART 10.09.2020
20:30 - 21:30Kurs tańca towarzyskiego w parachpoczątkującyMagdalena BalcerzakSTART 10.09.2020
Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
17:00 - 18:30JazzpoczątkującyAnna DrelichowskaSTART 11.09.2020
17:00 - 18:00Taniec brzuchapoczątkującyMałgorzata CiereszkoSTART 11.09.2020
18:00 - 19:00Taniec brzucha z elementami tribal fusionśredniozaawansowanyMałgorzata CiereszkoSTART 11.09.2020
18:30 - 20:30Pilates + Stretching (2h)początkującyAnna DrelichowskaSTART 11.09.2020
19:00 - 20:00Face JogapoczątkującyMałgorzata CiereszkoSTART 11.09.2020
Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
10:00 - 12:00Brzucha Uda Pośladki + Stretchingpoczątkujący - zapisy trwająAnna DrelichowskaSTART 03.10.2020