Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
16:10 - 17:10Gimnastyka dla pań 50+początkujący - zapisy trwająMonika ŁazarczykSTART 02.09.2019
17:00 - 18:30Jazz 18+średniozaawansowanyAnna DrelichowskaSTART 09.09.2019
17:30 - 19:30Dancehall (2h)początkującyKamila KondraciukSTART 09.09.2019
18:30 - 19:30Burleska 18+początkujący Anna DrelichowskaSTART 09.09.2019
19:30 - 20:30Chair Dance & High HeelspoczątkującyKamila KondraciukSTART 09.09.2019
19:30 - 21:30Jazz 18+zaawansowany Anna DrelichowskaSTART 09.09.2019
20:30 - 22:00Stretching - sznurki i szpagatypoczątkującyKamila KondraciukSTART 09.09.2019
Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
16:30 - 17:30Kurs tańca towarzyskiego i użytkowego dla singlipoczątkujący - zapisy trwająMariusz KobylińskiSTART 12.11.2019
16:45 - 17:30Taneczny mix 3latkipoczątkującyGabriela PiećkoSTART 15.10.2019
17:30 - 18:30Kurs tańca towarzyskiego dla singlizaawansowany Mariusz KobylińskiSTART 03.09.2019
17:30 - 18:30PilatespoczątkującyAnna DrelichowskaSTART 10.09.2019
18:30 - 19:30StretchingpoczątkującyAnna DrelichowskaSTART 10.09.2019
18:30 - 19:30Kurs tańca towarzyskiego i użytkowego w parachpoczątkującyMariusz KobylińskiSTART 10.09.2019
19:30 - 20:30Zumba®średniozaawansowanyPatrycja CholewaSTART 03.09.2019
19:30 - 21:30Broadway Jazzzaawansowany Anna DrelichowskaSTART 10.09.2019
20:30 - 21:30Zumba® początkującyPatrycja CholewaSTART 17.09.2019
Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
17:30 - 18:30Kurs tańca towarzyskiego dla singlipoczątkującyMariusz KobylińskiSTART 11.09.2019
17:30 - 18:30TwerkpoczątkującyKamila KondraciukSTART 11.09.2019
18:30 - 19:30Latino solopoczątkującyMariusz KobylińskiSTART 11.09.2019
18:30 - 19:30Sexy DancepoczątkującyKamila KondraciukSTART 11.09.2019
19:30 - 20:30Discofox 2 na 1 (w parach)średniozaawansowanyMagdalena Balcerzak & Mariusz KobylińskiSTART 02.10.2019
19:30 - 20:30Twerkzaawansowany Kamila KondraciukSTART 04.09.2019
20:30 - 22:00Stretching - sznurki i szpagatypoczątkującyKamila KondraciukSTART 04.09.2019
20:30 - 21:30Kurs tańca towarzyskiego i użytkowego w parachpoczątkujący - zapisy trwająMagdalena Balcerzak & Mariusz KobylińskiSTART 09.10.2019
Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
09:00 - 10:00Brzuch Uda Pośladkipoczątkujący - zapisy trwająAnna Żebrowskagrupa w trakcie tworzenia
10:00 - 11:00Stretchingpoczątkujący - zapisy trwająAnna Żebrowskagrupa w trakcie tworzenia
16:10 - 17:10Gimnastyka dla pań 50+początkujący - zapisy trwająMonika ŁazarczykSTART 04.09.2019
16:45 - 17:30Taneczny mix 5-7 latpoczątkującyMariusz KobylińskiSTART 12.09.2019
17:30 - 18:15Taneczny mix 4-5 latkipoczątkujący - zapisy trwająMariusz Kobylińskigrupa w trakcie tworzenia
17:30 - 18:30Zumba® początkujący - zapisy trwająPatrycja CholewaSTART 03.10.2019
18:30 - 19:30Taniec brzuchazaawansowany Magdalena BalcerzakSTART 05.09.2019
18:30 - 19:00Strong 30początkującyPatrycja CholewaSTART 12.09.2019
19:30 - 20:30Zumba® średniozaawansowanyPatrycja CholewaSTART 05.09.2019
19:30 - 20:30Salsa & Merengue & Bachatapoczątkujący Magdalena BalcerzakSTART 10.10.2019
Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
17:00 - 18:30JazzpoczątkującyAnna DrelichowskaSTART 13.09.2019
17:30 - 18:30Taniec brzuchapoczątkująca - zapisy trwająMałgorzata CiereszkoSTART 04.10.2019
18:30 - 20:30Pilates + Stretching (2h)początkującyAnna DrelichowskaSTART 06.09.2019
Godziny Rodzaj Poziom Instruktorzy status grupy
brak zajęć