ZNAJDŹ SWÓJ RYTM

   Z MAX DANCE!!!

 

 

 

O NAS
STUDIO TAŃCA MAX DANCE to miejsce w Białymstoku dla wszystkich pasjonatów tańca. Spotykają się tu ludzie, którzy dopiero zaczynają przygodę z tańcem oraz osoby dla których ta forma ruchu i sztuki stanowi część życia. Spotkacie tu Państwo wszechstronnie utalentowanych tancerzy oraz dyplomowaną kadrę instruktorską, która odkryje przed Wami uroki i tajniki tańca w sposób łatwy, miły i przyjemny.
 
W naszej ofercie znajduje się ponad 20 stylów tańca. Uczymy dzieci już od 3 roku życia,  oraz osoby dorosłe. Odwiedzają nas całe rodziny aktywnie biorąc udział w różnych zajęciach tanecznych.
 
Dzięki tej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie - od dostojnych, salonowych walców poprzez gorące klimaty latino i energetycznej zumby®
 

Nieustanne podnoszenie kwalifikacji i udział w wielu tanecznych seminariach, programach telewizyjnych, itp. sprawiają, iż wprowadzamy w Białymstoku nowe formy dając Państwu możliwość  poznawania kultury tanecznej całego świata. W taki właśnie sposób wprowadziliśmy na Podlasiu LATINO SOLO, CUBAN JAZZ, FREESTYLE,  LATINO DANCE, ZUMBA®.

Studio działa na rynku od 2005 roku. Posiadamy dwie klimatyzowane sale taneczne i profesjonalne nagłośnienie.Siedziba studia znajduję się w samym centrum miasta umożliwiając Państwu dogodny dojazd samochodem jak i komunikacją miejską.

Galeria
facebook
Motto

"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."

"W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą."

dane kontaktowe

 

STUDIO TAŃCA MAX DANCE

Aleja Piłsudskiego 8/1
15-445 Białystok
kom: +48 500-204-400

NIP: 5422993807
REGON: 360303010
Nr KONTA: 76 1050 1823 1000 0092 0468 7421     

Szybki kontakt
Wyślij * Pola obowiązkowe