ZNAJDŹ SWÓJ RYTM

   Z MAX DANCE!!!

 

 

 

DLA DZIECI
 
  • ZAJĘCIA TANECZNE 3-LATKI

Zajęcia te pomogą wprowadzić dzieci w magiczny świat tańca. Ich głównym celem jest nauka podstawowych kroków tanecznych połączona z wszechstronnym i harmonijnym rozwojem dzieci w tym kierunku.

  • ZAJĘCIA TANECZNE DLA 4-5 LATKÓW

Nauka tańca dla dzieci w tej grupie wiekowej polega na zaznajomieniu dziecka z muzyką i ruchem. W formie zabawy przy muzyce pokazywane są proste elementy tańca. Taka forma nauki tańca ma na celu przygotowanie dziecka pod względem fizycznym i psychicznym do nauki trudniejszych kroków i choreografii, rozwija koordynację ruchową, wyrabia wrażliwość na muzykę, uczy rozpoznawać melodie i rytmy. Z czasem pokazywane są trudniejsze kroki do konkretnych już tańców. Na zajęciach dzieci uczą się zarówno tańca nowoczesnego jak i towarzyskiego.

  • TANeczny mix 5-9 LAT

Podczas zajęć dzieci uczą się układów tanecznych, zajęcia poprawiają koordynację ruchową i pamięć ruchowo - taneczną, jak również rozwijają zdolności artystyczne dzieci. Pomagają pokonać nieśmiałość i dodają pewności siebie. Ważną rzeczą jest praca w grupie: współpraca i kontakt z rówieśnikami. Na zajęciach dzieci uczą się zarówno tańca nowoczesnego jak i towarzyskiego.

  • HIP-HOP 7-10 LAT 

Hip hop to technika otwarta, związana stylistycznie ze street dance, asymiluje klasyczne techniki hip hopowe takie jak locking, popping, funk.

 

Na zajecia taneczne zapraszamy w wygodnym stroju  oraz w zmienionym obuwiu.

Galeria
facebook
Motto

"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."

"W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą."

dane kontaktowe

 

STUDIO TAŃCA MAX DANCE

Aleja Piłsudskiego 8/1
15-445 Białystok
kom: +48 500-204-400

NIP: 5422993807
REGON: 360303010
Nr KONTA: 76 1050 1823 1000 0092 0468 7421     

Szybki kontakt
Wyślij * Pola obowiązkowe