ZNAJDŹ SWÓJ RYTM

   Z MAX DANCE!!!

 

 

 

DLA PAR
 
  • KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO
 
Na kursach podstawowych realizowany jest Światowy rogram Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą byc przydatne zarówno na eleganckim bankiecie, jak i na zabawie weselnej.
 
Nauką objęte są tańce standardowe-walc angielski, tango, walc wiedeński, tańce latynoamerykańskie-salsa, cha cha, jive bachata.
Kurs podstawowy obejmuje 3 miesiące. Jest możliwośc kontynuowania nauki na coraz wyższych poziomach.
 
 
  • KURS - SALSA
 
Słowo "salsa" oznacza "sos", czyli cos co dodaje smak życiu, ale przede wszystkim to popularny na całym świecie taniec latyno-amerykański o pochodzeniu karaibskim rozwinięty szczególnie w Ameryce Środkowej. W salsie widać wpływ wielu stylów muzyki. Są to między innymi: son i rumba z Kuby, bomba i plena z Puerto Rico, jazz Afro-Amerykański. Duże zróżnicowanie muzyki spowodowało wyodrębnienie stylów w salsie, które różnią się między sobą rytmiką tańca, rodzajem wykonywanych figur.
Kurs podstawowy obejmuje 3 miesiące. Jest możliwośc kontynuowania nauki na coraz wyższych poziomach.
 
 
  • KURS TANGA ARGENTYŃSKIEGO
 Niepowtarzalna atmosfera przy nastrojowej muzyce przechodzącej z delikatnych do drapieżnych rytmów.
 
Taniec ulicy miasta i rodzaj muzyki zapoczątkowany w Argentynie.
Polega na improwizacji i stałym rozwoju.
Tango argentyńskie obecnie zyskuje na popularności, staje się najpopularniejszym tańcem użytkowym tańczonym w klubach w rytm stale rozwijanej nowoczesnej muzyki granej przez didżejów. Najczęściej spotykany styl tańczenia tanga argentyńskiego to Tango de salon charakteryzujący się kontaktem po prawej stronie i lekkim otwarciem trzymania po lewej – trzymanie jest w kształcie litery V. Figury są bardziej powolne, subtelne i odmierzane. Dla celów głównie nauczania wprowadzono podstawowy zestaw kroków (hiszp. basico), który składa się z ośmiu kroków, i zawiera sekwencję takich elementów jak salida, cruzada (krzyżyk) i resolucion (zakończenie). Innymi figurami tanga argentyńskiego są: calesita, boleo, gancho, kanapka, kwadrat, ocho, parada, volcada, traspie.
 
Kurs podstawowy obejmuje 3 miesiące. Jest możliwośc kontynuowania nauki na coraz wyższych poziomach.
 
  • DISCOFOX 2 na 1

Discofox to taniec użytkowy, w Polsce przyjęła się także nazwa „dwa na jeden” (2 na 1). DiscoFox możemy tańczyć prawie do każdej muzyki dyskotekowej, niezależnie od jej tempa.

Kroki i przejścia taneczne tego tańca to kompilacja wielu styli tanecznych, zawiera elementy samby, salsy, cha-cha-cha, rock and rolla a nawet jazz, dzięki temu jest ciekawy i nieskomplikowany zarazem.
 
DiscoFox to taniec użytkowy, którego największą zaletą jest uniwersalność, gdyż może być tańczony praktycznie do każdej muzyki i na każdej imprezie. Jest to idealny taniec na wesele zarówno dla gości jak i dla pary młodej jako pierwszy taniec weselny.
 
Kurs podstawowy obejmuje 3 miesiące. Jest możliwośc kontynuowania nauki na coraz wyższych poziomach.

 

 
 
Galeria
facebook
Motto

"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."

"W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą."

dane kontaktowe

 

STUDIO TAŃCA MAX DANCE

Aleja Piłsudskiego 8/1
15-445 Białystok
kom: +48 500-204-400

NIP: 5422993807
REGON: 360303010
Nr KONTA: 76 1050 1823 1000 0092 0468 7421     

Szybki kontakt
Wyślij * Pola obowiązkowe