ZNAJDŹ SWÓJ RYTM

   Z MAX DANCE!!!

 

 

 

INSTRUKTORZY

Magdalena Balcerzak
Tancerka, choreograf i dyplomowany instruktor.  Członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Uczestniczyła w wielu turniejach tańca w Polsce i zagranicą. Techniki Salsy zdobywała min.  u Ritmodelia i Jorge Camaguey. Zdobywała liczne Mistrzowskie osiągnięcia w turniejach tańca nowoczesnego.
Specjalizuje się w tańcu towarzyskim, Salsie i tańcach arabskich. Posiada dyplom Szkoły Tańca Arabskiego i Polskiej Federacji Tańca na poziomach I i II. Wiedzę jej przekazywali znani instruktorzy Jamilah, Monique Neith, Elwira Janitziki, Diana Yousseif, Aisha Asia Andrzejewska, Łada Tiulik, Jasmin Wachowiak. Pod jej okiem uczestniczki poddają się urokowi arabskiego Tańca Brzucha oraz Latino solo, Salsy solo, Sexy Dance, Zumby Prowadzi także zajęcia dla par: Salsę oraz Kursy Tańca Towarzyskiego.Uczenie innych sprawia jej wielka przyjemność i daje dużą satysfakcję.Jest jedną z pierwszych instruktorek zumby i tańca brzucha na Podlasiu.

Specjalizuje się w przygotowywaniu pierwszego tańca i kursach tańca dla narzeczonych. Prowadzi zajęcia zumby, discofox i salsy w parach.

Galeria
facebook
Motto

"Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce."

"W tańcu możesz sobie pozwolić na luksus bycia sobą."

dane kontaktowe

 

STUDIO TAŃCA MAX DANCE

Aleja Piłsudskiego 8/1
15-445 Białystok
kom: +48 500-204-400

NIP: 5422993807
REGON: 360303010
Nr KONTA: 76 1050 1823 1000 0092 0468 7421     

Szybki kontakt
Wyślij * Pola obowiązkowe